ویزای دبی | اخذ ویزای دبی | شرایط اخذ ویزای دبی | مدارک لازم دریافت ویزای دبی

قیمت ویزای دبی

توضیحاتی مفید و کاربردی برای آنهایی که هدفشان اخذ ویزای دبی و شرایط اخذ ویزای دبی برای دختر و تمامی اطلاعات مهم که لازم است قبل از سفر به کشور امارات حتما آنها را بدانید .

از مهمترین و پرتقاضاترین نوع ویزاها برای مسافرهای ایرانی ویزای توریستی دبی است ، این ویزا که فقط جنبه توریستی و بازدید و تفریح در کشور امارات را دارد انواع مختلفی دارد که در ادامه به تمامی ویزاهای دبی و نرخ ویزاهای دبی اشاره خواهیم کرد .

قیمت ویزای دبی از جمله مواری است که ما در سامانه cheapoo.ir به عنوان یک اصل مهم بر روی آن تمرکز داشته و خواهیم داشت .

در اینجا بررسی میکنیم ؛ ارزانترین قیمت ویزای دبی ، دریافت فوری ویزای دبی ، ارائه ویزای 14 روزه دبی ، ویزای مولتی امارات یا ویزای مولتی دبی ، اطلاعات جامع و تکمیلی ویزای دبی در سامانه cheapoo.ir

اطلاعات ویزای دبی

ابتدا شما بایستی همه چیز درباره ویزای دبی را بدانید :

ویزا چیست ؟

ویزا یک سند رسمی است که اجازه میدهد تا صاحب پاسپورت یا هر شخص حقیقی بطور قانونی اجازه ورود به یک کشور دیگر خارجی را داشته باشد .

ویزا بطور معمول برچسبی است که درون پاسپورت هر شخص الحاق میشود . انواع ویزاهای مختلفی وجود دارد و برای دریافت آن بر حسب قوانین هر کشور متفاوت میباشد .

توضیحات تکمیلی ویزا در سامانه بزرگ و قدرتمند cheapoo.ir

قیمت ویزای دبی

قیمت ویزای 14 روزه دبی نرمال 275 درهم

قیمت ویزای 30 روزه دبی نرمال امارات 290 درهم

قیمت ویزای 90 روزه دبی نرمال امارت 715 درهم

قیمت ویزای 14 روزه فوری دبی ( ارجنت سرویس ) 310 درهم

قیمت ویزای 30 روزه مولتی ورود دبی (چند بار ورود و خروج ) 730 درهم

قیمت ویزای 90 روزه مولتی ورود دبی ( چند بار ورود و خروج ) 1700 درهم

قیمت ویزای 14 روزه دبی نرمال 275 درهم قیمت ویزای 30 روزه دبی نرمال امارات 290 درهم قیمت ویزای 90 روزه دبی نرمال امارت 715 درهم قیمت ویزای 14 روزه فوری دبی ( ارجنت سرویس ) 310 درهم قیمت ویزای 30 روزه مولتی ورود دبی (چند بار ورود و خروج ) 730 درهم قیمت ویزای 90 روزه مولتی ورود دبی ( چند بار ورود و خروج ) 1700 درهم

ویزای توریستی 14 روزه دبی 
این نوع ویزا کاربرد تفریحی دارد و اعتبار این ویزا برای ماندن در شهر دبی 14 روز است و شما میتوانید فقط یکبار با این ویزا به کشور امارات وارد شوید که اصلاحا به این نوع از ویزاها یکبار ورود گفته میشود.

 ویزای دبی 14 روزه از جمله ویزاهای توریستی است که پرکاربردترین و پرطرفدارترین نوع ویزای درخواست شده از اداره مهاجرت دبی است .

ویزای توریستی 30 روزه دبی
ویزا یکماهه دبی از جمله خانواده ویزاهای توریستی و تفریحی امارات محسوب میشود ، با این تفاوت که شما میتوانید به مدت یکماه در شهر دبی اقامت داشته باشید ، این نوع از ویزاها به صورت اولیه یکبار ورود است .

 ویزای دبی 30 روزه از جمله خانواده ویزاهای توریستی است که برای مسافرینی مرقون بصرفه است که که بخواهند بیش از مدت زمان 14 روز در شهر دبی اقامت داشته باشند .

ویزای ترانزیت 48 ساعته دبی
این نوع از ویزا برای مسافرینی قابل استفاده است که از فرودگاه و شهر دبی به منظور کانکشن یا اصلاحا فرودگاه رابط استفاده میکنند و بلافاصله از مبدا دبی به مقصد دیگری پرواز خواهند داشت .

 ویزای دبی 48 ساعته از جمله ویزاهای است که برای کانکشن یا به عنوان فرودگاه واسطه از آن استفاده خواهد شد .

ویزای 96 ساعته دبی
این ویزا یعنی 4 روزه بطور معمول 2 کاربرد برای مسافرین دارد ، اول برای آنهاییست که مقصد نهائیشان دبی نبوده و از این کشوربه عنوان رابط استفاده میکنند و دیگری هم برای مسافران کثیرالسفری است که برنامه ی سفریشان برای سفر به شهر دبی به همین مدت زمان است ، بنابراین اقتصادی ترین نوع ممکن این است تا از اینگونه ویزا استفاده جویند .

 ویزای دبی 96 ساعته یا ویزای 3 روزه هم از جمله ویزاهای کانکشن توریستی محسوب میگردد که اغلب مسافرینی که دو پروازه هستند از این نوع ویزا استفاده خواهند کرد .

ویزای 90 روزه دبی
این ویزا هم که تقریبا کم طرفدارترین نوع ویزا بین مسافرین محسوب میگردد از همان خانواده ویزاهای گردشگری و توریستی محسوب می گردد ، با این تفاوت که مدت زمان اقامت آن برای مسافرین همانطور کل از اسمش پیداست 3 ماه معتبر میباشد .

 ویزای دبی 3 ماهه از جمله ویزاهای توریستی است که کمترین طرفدار را بین مسافران دارند و اغلب مهاجرانی که به صورت غیر قانونی به جهت تجارت به دبی سفر میکنند از این گونه از ویزاها استفاده میکنند .

ویزای مولتی یکماهه دبی
این نوع ویزا هم میتواند گردشگری باشد هم میتواند تجاری باشد و هم میتواند بیزینسی باشد ، درواقع منظور از مولتی این است که شما با این نوع مجوز میتوانید به تکرر ورود یا خروج کنید .  اما بیشتر این ویزا برای ایرانیان به عنوان توریستی استفاده میشود ، این ویزا یک ویزای توریستی شهر دبی محسوب میگردد و مدت زمان اعتبار این ویزا هم به مدت 30 روز است ، با این تفاوت که با این ویزا شما میتوانید در بازه زمانی یکماه به دفعات از کشور امارات خروج کرده و مجددا ورود کنید .

 این نوع ویزا که به معنای چند بار ورود و خروج است بیشتر برای مسافرینی کاربرد دراد که به جهت انجام امور سفارتی قصد سفر در مدت زمان مذکور را دارند .

ویزای مولتی 3 ماهه دبی
این ویزا یک ویزای توریستی شهر دبی محسوب میگردد و مدت زمان اعتبار این ویزا هم به مدت 90 روز است ، با این تفاوت که با این ویزا شما میتوانید در بازه زمانی سه ماه به دفعات از کشور امارات خروج کرده و مجددا ورود کنید .

 ویزای دبی مولتی 90 روزه از جمله ویزاهایی است که اجازه دارند مسافرین با استفاده از این مجوز در مدت زمان نامبرده به دفعات به شهر دبی ورود و خروج کنند .

ویزای تاپ ارجنت _ ویزا فوری
تمامی ویزاها برای تمامی کشورها پروسه ای مشخص و تقریبی را دارد ، کشور امارات به جهت رفاه حال مسافرین پروسه ای برای اخذ ویزاهای خود وضع کرده است تا مسافرینی که برای ورود به کشور امارات عجله دارند بتوانند این اقدام را به تعجیل بیندازند . به عنوان مثال ویزا 14 روزه تاپ ارجت دبی یا ویزا فوری 14 روزه دبی .

 ویزای تدبی اپ ارجنت برای مسافرینی است که برای دریافت ویزای خود عجله داشته و میبایست در سریعترین زمان ممکن به شهر دبی ورود کنند .

ویزای مسافرتی و توریستی ( دبی ) چیست ؟

ویزاهای مسافرتی این امکان را برای شخص دارنده فراهم میکند که فقط برای مقاصد توریستی و تفریحی وارد کشور خارجی شود و مسافر میتواند برای مدت زمان مشخص در آن کشور خارجی اقامت داشته باشد . این نوع از ویزاها اجازه نمیدهد که شخص فعالیت یا مشاغل تجاری در کشور میزبان انجام دهد .

 توضیح دقیق و تکمیلی ویزا مسافرتی یا توریستی در سامانه قدرتمند cheapoo.ir

ویزای سینگل ورود دبی چیست ؟

ویزا یکبار ورود دبی به شما این اجازه را میدهد که با این مجوز یکبار به کشور میزبان یعنی امارات یا مقصد سفر کنید و این را بایستی زمانی که درخواست ویزا میدهید انتخاب کنید .

بیشتر بدانید درباره ویزا یکبار ورود یا سینگل ورود امارات در سامانه قدرتمند cheapoo.ir

ویزای مولتی ورود دبی چیست ؟

اگر شما در یک بازه زمانی 90 روزه یا 180 روزه قصد سفرهای پی در پی به کشور امارات متحده عربی را دارید میتوانید با دریافت ویزا مولتی از این امکان بهره مند شوید .

توصیحات دقیق درباره قیمت ویزا مولتی دبی و اطلاعات دقیق درباره این نوع ویزا در سامانه cheapoo.ir

اطلاعات ویزای دبی

همه آنچه راجع به ویزا دبی و حمایت کننده مالی یا کفیل امارات باید بدانید :

آیا برای سفر به امارات ویزا نیاز دارم ؟

باید بدانید برای سفر به کشور امارات ملیت مهم است و برای دریافت ویزای امارات نوع ملیت در شرایط گرفتن ویزا تاثیر گذار است و کشور امارات برای بعضی از ملیت ها دریافت ویزا را معاف کرده است و برای بعضی از کشورهای دیگر الزام بر دریافت ویزا را تاکید میکند .

اما برای مردم و ملیت ایرانی برای سفر به کشور امارات متحده عربی نیاز به دریافت ویزا بوده و نوع آن بر حسب مدت زمان اقامت و نوع فعالیتتان متفاوت میباشد .

اطلاعات جامع و کامل درباره ویزا دبی در سامانه cheapoo.ir به دست بیاورید .

مراحل مهاجرت به دبی

به عنوان یک اقدام امنیتی از سوی مقامات مهاجرتی در فرودگاه بین المللی دبی برای بازدید کنندگان از دبی غربالگری چشم به صورت رندم و تصادفی انجام میگیرد .

باید بدانید همچنان از بازدید کنندگان خواسته شده است تا حین غربالگری چشم اقدام به ارائه نسخه چاپی ویزا خود به مسئول مربوطه کنند . در غیر این صورت اگر نسخه چاپی ویزا را به همراه نداشته باشند مبلغ 30AED (درهم) برای هر نسخه دریافت میشود و این مبلغ فقط به صورت AED قابل پرداخت میباشد .

اطلاعات دقیق درباره پروتکل و مراحل اقدام برای مهاجرت به دبی در سامانه cheapoo.ir بخوانید .

اطلاعات مهم ویزای دبی

قبل از سفر به امارات لطفا ویزای خود را بررسی کنید و در صورت لزوم از اینکه ویزا شما معتبر است یا خیر اطمینان حاصل کنید .

 قبل از سفر به امارات لطفا ویزای خود را بررسی کنید و در صورت لزوم از اینکه ویزا شما معتبر است یا خیر اطمینان حاصل کنید .

مدارک مورد نیاز ویزای دبی

1. عکس رنگی

2. کپی یا عکس رنگی از صفحه اول گذرنامه 

گذرنامه باید حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد .

3. عکس از صفحه اول شناسنامه

4. عکس از کارت شناسایی ملی ( پشت و رو )

مدارک مورد نیاز ویزای دبی 1. عکس رنگی 2. کپی یا عکس رنگی از صفحه اول گذرنامه  گذرنامه باید حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد . 3. عکس از صفحه اول شناسنامه 4. عکس از کارت شناسایی ملی ( پشت و رو )

برخی اسناد اضافی برای بازدید کنندگان برخی از کشورها الزامی است :

1. افغانستان : کارت شناسایی ملی

2. عراق : کارت شناسایی ملی

3. پاکستان : کارت شناسایی ملی

4. ایران : کارت شناسایی ملی

 

قوانین و مقررات ویزای دبی

1. هزینه ویزا بایستی بلافاصله پس از درخواست پرداخت شود .

2. هزینه های اضافی برای پردازش ویزا اعمال میشود .

3. هزینه ویزا امارات قابل استرداد نیست .

4. در صورت صدور ویزا نمیتوانید از دریافت آن انصراف دهید یا آن را عودت دهید .

5. زمان پردازش برای صدور ویزا امارات تقریبا 3 الی 4 روز کاری است .

6. ورود به امارات مشمول تایید اداره امور مهاجرت امارات است .

7. کلیه ویزاها برای ورود به دبی 60 روز از تاریخ صدور به جز ویزاهای 96 ساعته و 48 ساعته معتبر هستند و ویزاهای 96 ساعته و 48 ساعته 30 روز از تاریخ صدور معتبر هستند .

قوانین و مقررات ویزای دبی 1. هزینه ویزا بایستی بلافاصله پس از درخواست پرداخت شود . 2. هزینه های اضافی برای پردازش ویزا اعمال میشود . 3. هزینه ویزا امارات قابل استرداد نیست . 4. در صورت صدور ویزا نمیتوانید از دریافت آن انصراف دهید یا آن را عودت دهید . 5. زمان پردازش برای صدور ویزا امارات تقریبا 3 الی 4 روز کاری است . 6. ورود به امارات مشمول تایید اداره امور مهاجرت امارات است . 7. کلیه ویزاها برای ورود به دبی 60 روز از تاریخ صدور به جز ویزاهای 96 ساعته و 48 ساعته معتبر هستند و ویزاهای 96 ساعته و 48 ساعته 30 روز از تاریخ صدور معتبر هستند .

چگونه و کجا درخواست ویزای دبی را ارائه دهیم ؟

1. از طریق وبسایت مدیریت ویزا به صورت آنلاین اقدام کنید .

2. از طریق دفاتر مسافرتی معتبر اقدام و درخواست ویزا دهید .

درخواست ویزای دبی بصورت آنلاین ، درخواست ویزا دبی از شرکتهای مسافرتی

توضیحات تکمیلی نحوه درخواست ویزای دبی

1. درخواست آنلاین ویزا دبی : انواع اتباع برای دریافت آنلاین ویزا می توانند به وبسایت emirates.com مراجعه کنند . سرویس نامبرده برای اکثر مسافرین کشورهای جهان در دسترس است و باید در نظر داشته باشید که گذرنامه های مسافرین بایستی حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد . این سرویس یعنی دریافت ویزا بصورت آنلاین فقط برای مسافرینی مقدور است که خرید بلیط هواپیما هواپیمایی امارات را داشته باشند در غیر اینصورت اقدامی صورت نمیگیرد .

2. در امارات متحده عربی درخواست ویزا کنید : اگر شما یک عضو خانواده و یا دوست نزدیک دارید که مقیم امارات متحده عربی هستند ، میتوانند از طرف شما در هر یک از دفاتر فروش بلیط هواپیما در امارات متحده عربی درخواست ویزا بدهند . توجه داشته باشید این سرویس فقط در اختیار ساکنین امارات خواهد بود .

 درخواست ویزای دبی به صورت آنلان , درخواست ویزا دبی از طریق کفیل

مجوزهای کاری و ویزاهای مبتنی بر اشتغال

اخذ مجوز کار یا ویزای اشتغال در امارات کاملاً ساده است. اکثر مهاجران با داشتن این مجوز ( اشتغال به کار ) به امارات متحده عربی وارد می شوند این امر روند کار را ساده تر می کند زیرا بیشتر شرکت های امارات متحده عربی کلیه شرایط ویزای اقامت و شرایط کار از جمله پرداخت هزینه ویزا را کنترل می کنند.

مجوزهای کاری و ویزاهای اشتغال می توانند در هر جایی از یک تا ده سال به طول انجامد. از ماه مه 2019 ، امارات اولین طرح اقامت دائم خود را منتشر کرد: گلدن کارت. این ویزا در درجه اول برای "متخصصان استثنایی" اعمال می شود.

 

شرایط ویزای کار دبی چیست؟

قبل از اخذ مجوز کار در امارات ، ابتدا باید ویزای ورود ، کارت شناسایی امارات و ویزای اقامت را بدست آورید. اجازه کار شما که کارت کار نیز نامیده می شود . مهمترین نیاز ویزای کار اثبات قرارداد کار یا پیشنهاد شغلی از یک شرکت در امارات است.

 

اسنادیکه لازم است برای تهیه ویزای کار دبی لازم است ارائه دهید :

1. فرم درخواست

2. کارت شناسایی امارات

3. چند عکس گذرنامه

4. گذرنامه صالی به همراه فتوکپی

5. کپی کارت معتبر شرکت

6. مجوز تجاری معتبر شرکت

7. بررسی پزشکی و گواهی بهداشت

کارت های کار توسط وزارت منابع انسانی و امارات متحده عربی (وزارت بهداشت) و اداره کل اقامت و امور اتباع خارجی (GDRFA) در کشور امارات که در آن کار می کنید صادر می شود. دریافت کارت کار شما حدوداً ده روز طول می کشد. به طور معمول دو سال اعتبار دارد.

 

اسناد برای حمایت مالی از کسی برای بازدید از امارات متحده عربی

1. عکس گذرنامه رنگی کفیل

2. کپی رنگی از گذرنامه مسافر

3. یک کپی رنگی از بلیط پرواز هواپیمایی امارات

4. فرم درخواست ویزا

 

اسناد مالی مورد نیاز برای حمایت مالی کفیل از شما

1. کارفرمای حامی

کارمندان گروه امارات : کپی شناسنامه کارکنان

دولتی یا نیمه دولتی : گواهی حقوق ( باید به عربی نوشته باشد ) - پاسپورت اسپانسر و کپی اقامت

شرکت منطقه آزاد : گواهی حقوق از طرف منطقه آزاد - پاسپورت اسپانسر

 

اخذ ویزای امارات ( دبی - ابوظبی - شارجه ) با ارزانترین نرخ در ایران فقط شرکت غزال پرواز کیش ، ما با داشتن 15 سال سابق فعالیت در عرصه  اخذ ویزای امارات ( دبی ) به اغلب شرکتهای در حال فعالیت در این عرصه در حال ارائه خدمات خود هستیم و آماده همکاری با شرکت های همکار و ارگان های دولتی به جهت عقد قرارداد میباشیم .

 

ویزای تحصیلی دبی ( ویزای دانشجویی دبی )

نحوه درخواست ویزای دانشجویی در امارات

امارات متحده عربی ( دبی ) به عنوان قطب آموزش عالی به سرعت در حال توسعه است و بخش عمده ای از آن با افزایش چشمگیر تقاضای داخلی به مؤسسات آموزشی و آموزشی با کیفیت بهتر هدایت می شود.

علاوه بر این ، آب و هوای خوب ، امکانات پیشرفته ، فرصت های شغلی پس از فارغ التحصیلی و دانشگاه های بسیار مرتفع در منطقه خلیج فارس از جمله بسیاری از دلایل دیگر است که چرا هفت شهر در امارات گزینه های عالی برای آموزش عالی هستند.

اگر قصد تحصیل در امارات را دارید ، درمورد اخذ ویزای دانشجویی (که به عنوان ویزای اقامت دانشجویی نیز شناخته می شود) باید بدانید.

به چه مدارکی نیاز دارم؟

قبل از شروع مراحل درخواست ، ابتدا باید نامه پذیرش خود را از دانشگاه دریافت کنید. سپس باید تمام مدارک خود را به دانشگاهی ارائه دهید که مسئولیت رسیدگی به درخواست شما را بر عهده گرفته است.

این مدارکی است که برای درخواست ویزای دانشجویی در امارات نیاز دارید :


1. فرم درخواست تکمیل شده (ارائه شده توسط دانشگاه).
2. نسخه های گذرنامه (به طور کلی 2-4 نسخه لازم است). اطمینان حاصل کنید که حداقل 6 ماه اعتبار و دو صفحه خالی برای تمبرها و خود ویزا داشته باشید.
3.عکس های خودتان (12 نسخه) .
4. نامه پیشنهادی برای پذیرش از دانشگاه امارات متحده عربی که درخواست کردید .
5. صورتهای بانکی مبنی بر اثبات بودجه شهریه و هزینه های زندگی .
6. کپی هزینه ویزا و دریافت شهریه .
7. قرارداد اجاره یا اثبات اسکان دانشجویی .
8. در صورت درخواست برنامه تحصیلات تکمیلی ، مدرک دانشگاهی خود را اثبات کنید .
 

آیا نیاز به انجام آزمایش پزشکی دارم ؟

بله ، متقاضیان موظفند پس از ورود ، آزمایش پزشکی را در یک مرکز پزشکی معتبر امارات متحده عربی انجام دهند.

این آزمایش معمولاً شامل یک معاینه سلامت عمومی ، پرتونگاری سینه ، و آزمایشات مربوط به HIV (AIDS) ، هپاتیت B ، هپاتیت C ، سل (سل) ، لپروزی و سفلیس است.


آیا می توانم روی ویزای دانشجویی دبی کار کنم ؟

در سال 2017 اعلام شد که دانشجویان بین المللی بالای 18 سال می توانند برای مجوز کار برای مشاغل پاره وقت در امارات اقدام کنند. پیش از این ، دانشجویان بین المللی فقط مجاز به کار در دانشگاه بودند.

بنابراین ، می توانید برای کمک به هزینه های خود و ساخت رزومه کاری خود در هنگام تحصیل برای مدرک تحصیلی در امارات ، از کارآموزی ، تجربه کار یا شغل استفاده کنید.

ویزای دانشجویی برای برنامه های تمام وقت ارائه شده در امارات حداکثر 12 ماه معتبر است. اگر برنامه شما طولانی تر از این باشد ، پس از یک سال باید آن را تمدید کنید.

 

انواع ویزا دبی

1- ویزا توریستی دبی

2- ویزا تجاری دبی

3- ویزا کار دبی

4- ویزا آنلاین دبی

غزال پرواز کیش با داشتن کفیل در کشور امارات قویترین ، سریعترین و ارزانترین ویزا را به همکاران خدمات مسافرتی و مسافرین عزیز ارائه می دهد .

 

توجه : در صورت هرگونه سوء سابقه در کشور امارات یا ریجکتی در دفعات و اقدامات گذشته ی خود ، حتما به همکاران ما اطلاع رسانی فرمایید تا به گونه ای متفاوت برای اقدام لحاظ گردد . 

 

خواهشمند است در صورت داشتن هر گونه سوال با همکاران ما در شرکت غزال پرواز کیش تماس حاصل فرمایید.

 

تاریخ بروز رسانی مطالب و قیمت ویزای امارات - فروردین ماه 1399 -  می باشد.خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.