بلیط سیستمی کیش | هواپیما

چرا باید بلیط سیستمی کیش را از سامانه cheapoo.ir خریداری کنید ؟

برای خرید بلیط سیستمی هواپیما کیش ایر ,بلیط هواپیما سیستمی کیش به تهران و خرید ارزانترین قیمت بلیط سیستمی کیش سعی داشته ایم با داشتن مجربترین متخصص فضایی دلچسب ، راحت ، ارزان و از همه مهمتر ایمن و مطمئن برای شما فراهم سازیم تا جدای از قابل درک بودن سامانه و سادگی فرایند خرید شما با خیال آسوده نسبت به خرید بلیط هواپیما سیستمی در کنار بلیط چارتر کیش مشهد اقدام به خرید کنید .

بلیط سیستمی کیش را فقط از سامانه بزرگ و معتبر cheapoo.ir خریداری کنید .

 

بلیط سیستمی هواپیما ؛ توضیحات کامل تر و جامع تر

بلیط سیستمی هواپیما ، در سیستم فروش بلیط هواپیما بصورت کلی دو روش وجود دارد که یکی از این دو مدل، روش سیستمی و دیگری روش چارتر است. در روش بلیط چارتر کیش مشهد تمام بلیط های یک پرواز توسط آژانس های هواپیمایی یا اصطلاحا چارتر کننده خریداری میشود. بلیط سیستمی به طور مستقیم توسط شرکت هواپیما ارائه می گردد و شما می توانید بلیط سیستمی را به طور مستقیم از شرکت هواپیمایی تهیه کنید. بلیط سیستمی امکانات متفاوتی دارد که می توانید در ادامه با آنها آشنا شوید. اما در بلیط سیستمی موارد همچون بلیط هواپیما یا بلیط سیستمی هواپیما ، بلیط سیستمی چیست ، پرواز سیستمی ، پرواز سیستمی ماهان ، پرواز سیستمی خارجی، بلیط خارجی و بلیط لحظه آخری استانبول نیز می تواند به شما کمک نماید

در پروازهای چارتری آژانس هواپیمایی متعهد میشود که تمام صندلی های پرواز پر شده باشد. در صورت پر نشدن تمامی صندلی های یک پرواز، آژانس هواپیمایی باید جریمه صندلی های پر نشده را پرداخت کند. در واقع حین اجاره هواپیما تماما پول صندلی های در اختیار گرفته شده را یکجا پرداخت کرده است ، اما در روش فروش بلیط سیستمی، شرکت هواپیمایی مستقیماً بلیط را به مسافران می فروشد. در این روش معمولاً قیمت بلیط ها ثابت بوده و با کمی تغییرات با مصوبه سازمان هوایی کشور، قیمت بلیط ها افزایش یا کاهش پیدا میکند. همچنین در روش فروش سیستمی برای افراد دو تا دوازده سال قیمت بلیط به صورت نیم بها محاسبه می گردد . قابل ذکر است که چارتر فقط مختص هواپیما نمی شود بلکه بلیط اتوبوس، مثلا بلیط اتوبوس مشهد و خرید اینترنتی بلیط قطار نیز می تواند چارتر بشود.

محاسبه قیمت در روش چارتر به این شکل نمی باشد. در روش چارتر، بلیط ها برای تمامی افراد بالای دو سال تمام بها و کامل می باشد. در روش فروش بلیط سیستمی، خود شرکت هواپیمایی متصدی فروش این بلیط ها است و این بدین معنی می باشد که صندلی های پرنشده از حساب خود شرکت هواپیمایی کم خواهد شد. به عبارتی دیگر هزینه صندلی های خالی را خود شرکت هواپیمایی می پردازد. اما معنی دیگر بلیط سیستمی بدین شرح است که این نوع بلیط برای خطوط هوایی معمولاً به شکل ثابت وجود دارند یعنی به طور مثال خطوط هوایی تهران به مشهد و یا تهران به اصفهان، بلیط هواپیما استانبول به صورت روزانه و همیشگی وجود دارند.


چگونه cheapoo.ir اینچنین پرواز سیستمی کیش قیمت ارزان را پیدا میکند ؟

cheapoo.ir ماهانه بیش از یک میلیون درخواست خرید پرواز را پردازش میکند ، و نتایج برگرفته از صدها شرکت هواپیمایی و ایرلاین ها را به مسافرین و شرکت ها ارائه میدهد و البته این سامانه رابط شرکت های ثالث با مسافرین است و این امکان را دارد تا تنوعی از قیمت بلیط سیستمی هواپیما و گزینه های پرواز را به شما ارئه دهد .

این وبسایت در کنار خدمات پرواز ، خدمات رنت اتومبیل و رنت خانه را به مسافرین ارئه میدهد تا مسافران بتوانند پکیجی از خدمات سفر را در هر نقطه از دنیا دریافت کنند .

چگونه cheapoo.ir بدینشکل پرواز سیستمی کیش ارزان قیمت پیدا میکند

 

آیا بلیط سیستمی هواپیما شرایط نرخی خواصی دارد ؟

بله ، با آزاد سازی نرخ بلیط هواپیما هر ایرلاین بر حسب خدمات ارائه شده نرخ مصوبه خود را دارد و دیگر مثل سابق نیست که یک قیمت مشخص برای یک مسیر صادق باشد و تمامی ایرلاین ها از آن پیروی کنند ، بلکه با نظارت سازمان هواپیمایی کشوری و برای ارائه سرویس بهتر آزاد سازی نرخ ها اعمال گردیده است .

بلیط سیستمی هواپیما و بررسی دقیق و کامل شرایط کلی آن در سامانه ارزان و معتبر cheapoo.ir

 

قیمت بلیط سیستمی کیش برای گروه سنی مختلف به چه شکل میباشد ؟

برحسب نرخ گذاری اعمال شده برای پرواز ، نرخ بلیط برای نوزادان ده درصد نرخ بزرگسال میباشد و نرخ کودکان به صورت نیم بهاء ارائه می گردد .

قیمت بلیط سیستمی کیش را فقط میتوانید در معتبرترین سامانه بلیط هواپیما cheapoo.ir بیابید.


بلیط سیستمی کیش ایر چه مزایایی دارد ؟

بسته به اینکه پروازهای سیستمی کیش ایر در کدام مسیر میباشند مزایای خاص خود را دارند ، یعنی اینکه مثلا اگر پرواز سیستمی کیش ایر در مسیر داخلی یا را بخواهیم در نظر بگیریم مزیتش این است که برای کودکان نرخ بلیط را نیم بها محاسبه می کند و البته که در فصل های شلوغ و پرتردد میتوانید ببلیط با نرخ مصوب تهیه کنید

اما دیگر مزیت هواپیمایی کیش ایر در مسیر خارجی و بین الملیلی میباشد به عنوان مثال شهر دبی می باشد که در تمامی ایام سال نرخ بلیط ثابت بوده و مسافرین میتوانند بر حسب آن برنامه ریزی درست انجام دهند .

بلیط سیستمی کیش ایر را از سامانه بزرگ و معتبر  cheapoo.ir خریداری کنید


بلیط سیستمی کیش به تهران آیا وجود دارد ؟

بله ، اتفاقا مسیر کیش به تهران از جمله مسیرهایی می باشد که هواپیمایی کیش ایر در آن برنامه پروازی زیادی دارد و به راحتی میتوان بلیط سیستمی تهیه کرد ، در نظر داشته باشید بیس اصلی هواپیمایی کیش ایر فرودگاه جزیره کیش میباشد .

لازم به ذکر است در کنار پروازهای داخلی ، هواپیمایی کیش ایر در پرواز های بین المللی همانند بلیط لحظه آخری استانبول فعالیت مستمر دارد .

بلیط سیستمی کیش به تهران را فقط از سامانه بزرگ cheapoo.ir میتوان خریداری کرد .


بلیط سیستمی کیش به شیراز چند است ؟

خوب باید بگوییم که بلیط سیستمی کیش به شیراز نرخ واحدی ندارد و تعداد نرخ مصوبه ی این مسیر 4 نرخ می باشد ، بر حسب نوع صندلی و کیفیت خدمات درخواستی و البته فصل خرید بلیط شما نرخ گذاری متفاوت میباشد .

بلیط سیستمی کیش به شیراز را از بزرگترین سامانه بلیط هواپیما cheapoo.ir خریداری کنید .


آیا بلیط سیستمی تهران کیش هم میشود خریداری کرد ؟

بله ، اکثر و غالب تمام پروازها این است که وقتی پروازی مسیری را طی می کند دوباره خلاف آن مسیر را هم پرواز می کند ( این نسبت به تمامی برنامه پروازی ها صدق نمیکند )در مسیر کیش به تهران شاهد پرواز سیستمی بوده ایم و قاعدتا در مسیر مخالف آن یعنی تهران کیش هم پرواز سیستمی موجود میباشد .

بلیط سیستمی تهران کیش را میتوانید با مراجعه به سامانه cheapoo.ir خریداری کنید .


قیمت بلیط سیستمی کیش چند است ؟

بزارید به صراحت به شما بگوییم ، دیگر مثل سابق نرخ مشخص و ثابتی برای هر مسیر نداریم ، با آزاد سازی نرخ بلیط هواپیما هر ایرلاینی در مسیر پروازی حسب خدماتی و کیفیت صندلی نرخ مصوبه خواص خود را دارید ، در مسیر کیش هم هر ایرلاین چه پرواز چارتری و چه پرواز سیستمی نرخ خود را دارند .


قیمت بلیط سیستمی کیش را میتوانید با مراجعه به Cheapoo.ir ببینید.


چرا برای ایرلاین ها مهم است که در مسیر کیش تعدادی از صندلی خود را به صورت سیستمی به فروش برسانند ؟

خوب قاعدتا در مسیرهای پرتردد نوع خواسته مسافرین هم به همان میزان افزایش میابد ، در کنار بلیط کیش چارتر ارزان یکی دیگر از این نیازها نیم بها بودن نرخ بلیط کودکان یا شرایط تغییر دادن پروازهای خریداری شده میباشد ، ایرلاین ها برای تبلیغ و راضی نگه داشتن مسافرین خود سعی بر این دارند تا تعدادی از صندلی پروازهای چارتری خود را به صورت سیستمی به فروش برسانند .


قیمت بلیط تهران کیش هواپیمایی ایران ایر چند است ؟

خوب چون صحبت از پروازهای سیستمی شده بود نمیشد از هواپیمایی ملی ایران یعنی ایران ایر صحبت به میان نیاوریم ، ایران ایر یکی از ایرلاینهای موفق در عرصه فروش بلیط هواپیما سیستمی میباشد و غالبه 99 درصد پروازهای خود را بر حسب قوانین بین الملل به فروش میرساند ، و البته خالی از لطف نیست بگوییم همیشه سعی بر این داشته تا مناسبترین قیمت بلیط تهران کیش را به مسافرین رائه کند .

قیمت بلیط سیستمی هواپیما ایران ایر و بررسی هزینه جریمه کنسلی در سامانه ارزان و معتر CHEAPOO.IR


بلیط سیستمی هواپیما چیست ؟

بلیط سیستمی مزایا و معایب خود را دارد ، در ادامه هر دو مورد را بررسی خواهیم کرد ؛

مزایای بلیط سیستمی : خوب اول از نرخ آن بگوییم ، در بازه های زمانی که نرخ بلیط هواپیما به دلیل هجوم مسافرین به یک مسیر مشخص بسیار بالا میرود پروازهای سیستمی با نرخ ثابت و مشخصی که دارند ارزش بسیار والایی برای مسافرین دارند .

تغییرات بلیط سیستمی : همه ی ما بعد از خرید بلیط هواپیما خواسته یا نا خواسته مجبور به تغییر یا تعویض پرواز خود میشویم از جمله این تغییرات ساعت پرواز ، تاریخ پروازی ، تغییر اسم و فامیل و یا اصلا کنسل نمودن پرواز خود شویم

پروازهای سیستمی با تعیین نمودن درصد جریمه پروازی کنسل نمودن پروازها این کمک را به مسافرین می کنند تا در صورت اعمال اینگونه تغییرات با پرداخت خسارتی از قبل تعیین شده میزانی از پرداختی خود را عودت بگیرند .

نرخ کودک بلیط سیستمی : از مزایای بسیار نمایان پروازهای سیستمی نرخ کودکان میباشند ، در پروازهای سیستمی نرخ بلیط هواپیما برای کودکان به صورت نیم بها محاسبه میگردد و این برای خوانواده های پر جمعیت با گروه سنی 2 تا 12 سال یک مزیت محسوب می شود .

بلیط سیستمی هواپیما چیست ؟ همه چیز درباره بلیط سیستمی هواپیما را در سامانه CHEAPOO.IR بررسی خواهیم کرد .


بلیط سیستمی کیش به مسیرهای دیگری پرواز دارد ؟

بلیط سیستمی هواپیما مختص مسیر خاصی نمیباشد ، بلیط سیستمی کیش یکی از تمامی مسیرهای ایران است به غیر از این مسیر میتوان به بلیط سیستمی هواپیما تهران ، بلیط سیستمی هواپیما مشهد ، بلیط سیستمی هواپیما اصفهان ، بلیط سیستمی هواپیما تبریز و بلیط سیستمی هواپیما شیراز ، بلیط سیستمی هواپیما اهواز و بلیط سیستمی هواپیما بندرعباس اشاره کرد .

بلیط سیستمی کیش و بررسی دقیق تمامی مسیرهای منتهی به کیش در سامانه ارزان و معتبر CHEAPOO.IR


اطلاعات دقیق درباره بلیط سیستمی هواپیما هواپیمایی کیش ایر KISH AIR AIRLINES( نوع هواپیما ، درصد جریمه کنسلی و مدت زمان پرواز بلیط سیستمی هواپیما کیش تهران کیش )

بلیط سیستمی هواپیما کیش ایر معمولا با هواپیمای بوئینگ ام دی انجام میشود

مدت زمان پرواز پرواز کیش ایر یک ساعت و سی دقیقه است ، برخواست این پرواز از کیش از فرودگاه بین اللملی کیش است و نشست آن در تهران ترمینال 1 فرودگاه بین المللی مهرآباد است .

قیمت بلیط هواپیما سیستمی کیش ایر معمولا از 220 هزار تومان تا 520 هزار تومان متغیر میباشد.

بلیط سیستمی کیش و بررسی اطلاعات دقیق نوع هواپیما هزینه جریمه کنسلی در سامانه ارزان و بزرگ CHEAPOO.IR


اطلاعات دقیق درباره بلیط سیستمی هواپیما هواپیمایی زاگرس ZAGROS AIRLINES ( بررسی نوع هواپیما و مدت زمان پرواز بلیط سیستمی هواپیما تهران کیش تهران )

بلیط سیستمی هواپیما زاگرس معمولا با هواپیما ایرباس 320 ( با ظرفیت 180 مسافر ) و بوئینگ ام دی ( با ظرفیت 168 مسافر ) انجام میشود .

مدت زمان پرواز سیستمی زاگرس یک ساعت و چهل دقیقه است . برخواست این پرواز از تهران از ترمنیال 2 فرودگاه بین المللی مهرآباد انجام میشود و نشست آن در فرودگاه بین المللی کیش میباشد .

قیمت بلیط سیستمی هواپیما زاگرس بین 199 هزار الی 710 هزار تومان متغیر میباشد ، هواپیمایی زاگرس دیگر بلیط چارتری ندارد و به صورت فول سیستمی بلیط خود را سیستمی فروش میکند .

بلیط سیستمی کیش هواپیما زاگرس و بررسی نوع هواپیما و هزینه جریمه کنسلی در سامانه CHEAPOO.IR


اطلاعات دقیق درباره بلیط سیستمی هواپیما هواپیمایی ایران ایر IRAN AIR AIRLINES ( بررسی نوع هواپیما و مدت زمان پرواز بلیط سیستمی هواپیما کیش تهران کیش )

بلیط سیستمی هواپیما ایران ایر با هواپیمایی ایرباس 320 ( با ظرفیت 180 مسافر ) و بوئینگ ام دی ( با ظرفیت 168 مسافر ) و فوکر 100 ( با ظرفیت 110 مسافر ) انجام میگردد .

مدت زمان پرواز سیستمی ایران ایر یک ساعت و چهل دقیقه است ، برخواست این پرواز از کیش فرودگاه بین المللی کیش انجام میشود و نشست آن در تهران فرودگاه بین المللی مهرآباد میباشد .

قیمت بلیط سیستمی هواپیمایی ایران ایر از 160 هزار تومان الی 500 هزار تومان است .

بلیط سیستمی کیش هواپیما ایران ایر و بررسی دقیق نوع هواپیما و هزینه جزیمه کنسلی در سامانه CHEAPOO.IR


به چه شکل و از کجا میتوان بلیط سیستمی کیش ایر را تهیه کرد ؟

سامانه cheapoo.ir ، بله شما میتوانید با مراجعه به وبسایت نامبرده از خدمات بلیط سیستمی در تمامی نقاط ایران و جهان نهایت بهره را ببرید ، سامانه ما با دارا بودن فیلتر های جستجوی پیشرفته سعی بر کمک شما داشته تا شما را به خواستتان نزدیک تر سازند .

بلیط سیستمی کیش ایر,بلیط سیستمی کیش ایر و بلیط سیستمی کیش به تهران از جمله خدمات سامانه بزرگ،معتبر و ارزان  cheapoo.ir میباشد، خودتان فقط 1بار مقایسه کنید


بلیط سیستمی کیش فقط در وبسایت غزال پرواز کیش ، مسافرین گرامی شما می توانید با مراجعه به سایت www.cheapoo.ir به راحتی ارزانترین بلیط هواپیما در مسیرهای مختلف ایران را خریداری نمائید.

 

کدام ایرلاین ها بلیط سیستمی کیش ارائه میدهند ؟

پروازهایی که در مسیر تهران به کیش بلیط سیستمی ارائه میدهند عبارت اند از ، هواپیمایی کیش ایر که از اصلی ترین ایرلاین ها در مسیر کیش میباشد ، هواپیمایی زاگرس ، هواپیمایی آتا ، هواپیمایی قشم ایر ، هواپیمایی ماهان ، هواپیمایی ایرتور

بلیط سیستمی کیش,بلیط سیستمی کیش ایر و بلیط سیستمی کیش به تهران از جمله خدمات سامانه بزرگ،معتبر و ارزان  cheapoo.ir میباشد، خودتان فقط 1بار مقایسه کنید


آیا میتوان بلیط سیستمی کیش را به صورت آنلاین رزرو کرد ؟

بله ، سامانه cheapoo.ir به صورت کاملا سیستماتیک و آنلاین تمامی پروازهای سیستمی و چارتر کلیه مسیرهای ایران را به شما ارئه میدهد .

بلیط سیستمی کیش,بلیط سیستمی کیش ایر و بلیط سیستمی کیش به تهران از جمله خدمات سامانه بزرگ،معتبر و ارزان  cheapoo.ir میباشد، خودتان فقط 1بار مقایسه کنید


بلیط سیستمی تهران کیش کیش ایر از کدام ترمینال و فرودگاه انجام میشود ؟

پروازهای هواپیمایی کیش ایر از ترمینال یک فرودگاه مهرآباد انجام میشود .

بلیط سیستمی تهران کیش و بررسی ارزان ترین قیمت بلیط سیستمی هواپیما در سامانه ارزان و معتبر CHEAPOO.IR


آیا برای خرید پرواز سیستمی کیش ایر میتوان نوع صندلیمان را با پرداخت هزینه ای بیشتر بیزینس خریداری کنیم ؟

در صورتی که پرواز شما یا هواپیمایی که با آن سفر میکنید دارای صندلی بیزنس کلاس باشد ، بله میتوانید به صورت آنلاین صندلی بیزینس کلاس سیستمی کیش ایر خود را خریداری کنید .


ارزانترین بلیط های سیستمی در تمامی مسیرهای ایران را میتوانید با مراجعه به سامانه مطمئن و ارزانقیمت Cheapoo.ir بیابید ، فقط کافیست با مراجعه به سامانه ما سادگی فرایند خرید بلیط های سیستمی کیش ، بلیط هواپیما سیستمی کیش به تهران با انواع ایرلاین ها از جمله هواپیمایی کیش را مقایسه کنید .

بلیط هواپیما سیستمی و خرید و فروش بلیط هواپیما سیستمی کیش فقط در سامانه cheapoo.ir


معایب و دلیل کم طرفدار بودن بلیط سیستمی ؛

بله واقعا هم همینطور است بلیط های سیستمی آنقدر که پروازهای چارتری در دل مردم جا خوش کرده اند طرفدار ندارد ! طبیعی هم هست یکی از بزرگتر دلایل آن هم قیمت آن میباشد ، شما هم اگر زمان خرید ببینید تفاوت نرخ بلیط چارتر با بلیط سیستمی 200 هزار تومان و چه بسا ارزانتر باشد ، کدام را ترجیح میدهید ؟

همیشه همینطور بوده است قیمت یکی از فاکتورهای مهم و اصلی خرید تمامی کالاها از جمله بلیط هواپیما سیستمی میباشد ، دیگر معایب و دلایلی که مردم پروازهای چارتری را ترجیح به سیستمی میدهند این است که تنوع تایمی و نوع هواپیما در پروازهای چارتری بسیار بیشتر از پرواز های سیستمی میباشد !!

حالا شما بگویید با این همه عیب هایی که بلیط سیستمی دارد شما بیشتر کدام را ترجیح میدهید !!


چگونه میتوانم بهترین پرواز سیستمی کیش را در cheapoo.ir پیدا کنم ؟

یک جستجوی ساده در صفحه ی http://cheapoo.ir/Blog-20996-بلیط-سیستمی-کیش.html قیمت صدها ایرلاین و وبسایت مسافرتی را اسکن کرده ودر کسری از ثانیه به شما ارائه میدهد .

سپس شما میتوانید در صفحه نتایج جستجو با استفاده از فیلتر مختلفی که وجود دارد انواع مقایسه از تایم ، مدل هواپیما و نوع صندلی هواپیما را بررسی کنید و در نهایت بهترین انتخاب خود را از بین نتیجه بدست آمده انجام دهید بدون اینکه هیچ هزینه اضافی را پرداخت کنید .

چگونه بهترین بلیط سیستمی کیش را در سامانه cheapoo.ir پیدا کنم ؟


آیا cheapoo.ir از ارائه دهندگان پرواز اطلاعات بیشتر و ارزانتری درباره پروازهای سیستمی کیش دارد ؟

بله ، cheapoo.ir نسبت به بقیه شرکت های مسافرتی و ایرلاین ها از اطلاعات و داده های بیشتری برخوردار است و بطور مداوم در سطح جهانی در حال رقابت بوده و از نظر دقت هر روزه در حال پیشرفت میباشد .

اطلاعات بیشتر و دقیقتر بلیط سیستمی کیش وبسایت cheapoo.ir نسبت به دیگر ارئه دهنگان فروش بلیط هواپیما


چگونه ابزار پیش بینی قیمت cheapoo.ir به ما کمک میکند تا بهترین زمان برای خرید بلیط سیستمی هواپیما اقدام کنیم ؟

ابزار پیسبینی قیمت پرواز cheapoo.ir برحسب تجربه تاریخی و هوش پیشرفته خود متوجه خواهد شده که بهترین قیمت بلیط سیستمی هواپیما برای یک مقصد مشخص و تاریخ معین مثلا در طی 7 روز کی بوده است و از طریق پیامک و ایمیل مسافرین را مطلع از بهترین زمان خرید خواهد کرد .

ابزار پیشبینی قیمت پرواز cheapoo.ir به ما کمک میکند بلیط سیستمی هواپیما کیش را ارزانترین خریداری کنیم


ویژگی تاریخ ها و قیمت های انعطاف پذیر cheapoo.ir در چیست و چگونه باید از آنها استفاده کنم ؟

وبسایت cheapoo.ir بعد از جستجوی پرواز توسط مسافران قیمت بلیط هواپیما سیستمی 7 روز قبل و بعد را به مسافرین ارئه میدهد تا مسافرین بتوانند در صورت امکان از ارزانترین قیمت بلیط سیستمی کیش بهره ببرند .

برچسب

بلیط سیستمی کیش,قیمت بلیط سیستمی کیش,بلیط سیستمی کیش ایر,بلیط سیستمی تهران به کیش


بلیط سیستمی در یک نگاه :

بلیط سیستمی هواپیما : چرا باید از ما بخرید

قیمت بلیط سیستمی : برای گروه سنی مختلف

بلیط سیستمی کیش و مزایای آن

بلیط سیستمی کیش به تهران : بلیط سیستمی کیش به شیراز

قیمت بلیط سیستمی کیش : رزرو آنلاین بلیط هواپیما


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.