بلیط هواپیما تهران به استانبول

بلیط هواپیما تهران استانبول میخواهید بخرید ؟ پرواز تهران استانبول چند است ؟ قیمت بلیط هواپیما تهران استانبول را میخواهید بدانید چند است ؟ بلیط چارتر تهران به استانبول را میدانید چگونه باید تهیه کنید ؟


ما در سامانه Cheapoo.ir سعی کرده ایم اطلاعات میلیون ها پرواز در مسیر تهران استانبول تهران را از چارتر کننده ها و تامین کننده های پروازی دریافت و پردازش کرده و در اختیار تمامی مسافرین این مسیر قرار دهیم .

اطلاعات تکمیلی درباره شهر استانبول :

استانبول یکی از شهرهای توریستی ترکیه است . استانبول بزرگترین شهر ترکیه محسوب میشود و اغلب گردشگرها ابتدا برای سفر به ترکیه از استانبول بازدید می کنند . استانبول تنها شهری از دنیاست که یک نیمه ی آن در اروپا و نیمه ی دیگر آن در آسیا است . رود واقع شده در این شهر رود بسفر نام دارد .

بلیط هواپیما تهران استانبول

خرید بلیط هواپیما تهران استانبول از cheapoo.ir

برای تهیه بلیط تهران استانبول بهتر است بدانید پروازهای بسیاری از شهر تهران به استانبول پرواز دارد به عنوان مثال : ایرلاین ماهان ، ایران ایر ، ایرتور ، قشم ایر ، آسمان ، تابان ، کیش ایر ، ترکیش ایرلاینز ، پگاسوس میباشد ، قیمت پرواز برای هرکدام از این ایرلاین ها بر حسب ظرفیت صندلی ، نوع هواپیما و تاریخ پرواز متفاوت میباشد .

بلیط هواپیما تهران به استانبول

 

مدت زمان پرواز تهران به استانبول چقدر میباشد ؟

مدت زمان پرواز تهران استانبول 3 ساعت و 40 دقیقه میباشد . البته تا حدود کمی به نوع هواپیمایی که با آن از تهران به استانبول سفر میکنید بستگی دارد.

 

قیمت بلیط تهران به استابول چند است ؟

به طو معمول قیمت ثابتی ندارد ولی ارزانترین پروازی که سامانه cheapoo.ir در این مسیر تجربه کرده است 100 هزار تومان برای یک مسیر بوده است.

پرواز تهران استانبول

تور استانبول را چگونه میتوانم بخرم ؟

شما مسافر گرامی برای خرید تور تهران به استانبول می توانید با شماره تماس های غزال پرواز کیش تماس بگیرید و ارزانترین تورهای تهران استانبول را از پشتیبان های ما استعلام بگیرید

 

خرید پرواز تهران استانبول ماهان 

2 ترفند : برای خرید بلیط ارزانتر استانبول چه کنیم ؟

1- بلیط چارتر تهران به استانبول

ما در سامانه غزال پرواز کیش با دریافت میلیون ها اطلاعات پروازی از شرکت های مسافرتی و ایرلاین ها دریافت کرده و ارزانترین بلیط چارتر تهران استانبول تهران را در اختیار مسافرین قرار میدهیم تا میان آنها بهترینش را برای خود انتخاب و خرید کنند .

2- بلیط سیستمی استانبول به تهران

ما با ارئه پروازهای سیستمی به مسافرین این مسیر سعی کرده ایم تا خدمات اینگونه از پروازها را در اختیار مسافرین قرار دهیم ، به عنوان مثال ما در پروازهای سیستمی قیمت بلیط کودک را نیم بها به فروش میرسانیم و قیمت خرید بلیط سیستمی استانبول برای نوزادان در سامانه ما 120 هزار تومان است . ما در پروازهای سیستمی بلیط هواپیما ی شما را پس میگیریم ، اینها یکی از هزار خدمات سامانه cheapoo.ir برای پروازهای مسیر تهران استانبول میباشد .

بلیط هواپیما تهران استانبول ماهان 

خرید بلیط تهران استانبول ترکیش

بلیط لحظه آخری تهران به استانبول چیست ؟

یکی دیگر از خدماتی که ما به شما مسافرین عزیز ارائه مکنیم پروازهای لحظه آخری است ، ما بلیط های چارتری را با استفاده از تجربه سایتمان به شما میگوییم چه زمانی خریداری کنید و این خدمت ما باعث شده تا هزاران مسافر از خریدشان از وب سایت ما نهایت لذت را ببرند .

 بلیط هواپیما تهران استانبول ترکیش

 

بلیط هواپیما تهران استانبول ایران ایر

چگونه میتوان بلیط هواپیما استانبول لحظه آخری تهیه و خریداری کرد ؟

با مراجعه با سامانه غزال پرواز کیش و انتخاب مسیر پروازیتان هزاران پرواز در صفحه نمایش شما ظاهر میشود ،(ماهان - تابان - ایرتور - ایران ایر - قشم ایر - ترکیش و پگاسوس ) افزونه و فیلترهایی در وبسایت ما وجود دارد که میتوانید توسط آنها بهترین پرواز و هواپیما را بر حسب نیازتان انتخاب نمائید .

بلیط هواپیما تهران استانبول ایران ایر

بلیط لحظه آخری استانبول به تهران هم ارزان میشود ؟

در اغلب مواقع مسافران ایرانی بلیط هواپیما خارجی خود را به صورت رفت و برگشت خریداری میکنند و اگر قرار باشد ریسکی برای خرید پرواز کنند برای مسیر رفت این اتفاق خواهد افتاد . اما به هر صورت در مسیر استانبول به تهران هم بسیار پیش آمده تا مسافرین بتوانند پروازی چارتری لحظه آخری ارزان قیمت خریداری کنند .

بلیط لحظه آخری استانبول به تهران را فقط از سامانه ارزان و معتبر cheapoo.ir خریداری کنید


کدام ایرلاین ها ارزان ترین بلیط هواپیما و پرواز ها را به فروش می رسانند ؟

نمیتوان اینطور گفت که چه پروازهایی بلیط ارزان تر می فروشد ، همانطور که گفتیم پروازها به دو صورت چارتری و سیستمی هستند و اغلب این پروازهای چارتری هستند که ارزان قیمت میشوند چرا که تمامی این پرواز در اجاره شرکتهای خدمات مسافرتی هستند و اگر همین پروازها در لحظه آخر خالی بمانند ، فارق از اینکه این پروازها متعلق به چه ایرلاینی هستند ، چارتر کننده برای سوخت نشدن پول خود شاید به هر قیمتی برای فروش پرواز خود دست بزنند . به همین دلیل نمیتوان به ایرلاین خاصی به طور مستقیم اشاره کرد .

بلیط لحظه آخری استانبول ارزان را فقط از سامانه cheapoo.ir خریداری کنید


سریعترین روش برای کنترل قیمت بلیط تهران استانبول هواپیمایی ماهان چیست ؟

برای دسترسی آسان به ارزانترین پروازهای ماهان بعد از مراجعه به سامانه cheapoo.ir و انتخاب مسیر پروازیتان منتظر میمانید تا سامانه پردازش خود را کامل کند ، سپس بعد از نمایش تمامی پروازها با مراجعه به قسمت ابزار فیلترهای هواپیمایی گزینه هواپیمایی ماهان را انتخاب نمائید ، سپس تمامی هواپیماهای ایرلاین ماهان با تنوع قیمتی و ساعتی برای شما به نمایش گذاشته میشود .

 

آفر بلیط استانبولOffer Istanbul ticket )

تخفیف باورنکردنی برای پروازهای استانبول نماد غزال پرواز کیش است . ما در سامانه خود ارزانترین پرواز استانبول به تهران را در میان تمامی سامانه های موجود به فروش میرسانیم . ارزانترین بلیط فروخته شده توسط ما به مقصد استانبول 150 هزار تومان میباشد ، cheapoo.ir سریعترین راه برای شماست تا بلیط های آفری خارجی را خریداری کنید .

 آفر بلیط استانبول

 

بلیط اخرین لحظه استانبول مزایا و دردسر های آن ( Last second tickets to Istanbul )

گرچه بسیار اتفاق افتاده است تا با صبر و حوصله و نزدیک شدن به ساعت پروازی توانسته اید آخرین لحظه بلیط ارزانقیمت استانبول را خریداری کنید ولی همیشه هم قرار نیست خوش شانس باشید . اگر قرار مهمی دارید ، هتل رزرو کرده اید و یا هدف از سفرتان بیزینس است میتواند خرید اخرین لحظه بلیط هواپیما برایتان درسر انگیز باشد و شما را به چالش بکشد و شاید به ناچار مجبور شوید در آخرین لحظه چه بسا گرانترین بلیط هواپیمای استانبول را خریداری کنید . پس قبل از اینکه تصمیم بگیرید کدام را انجام دهید کمی فکر کنید !


جاذبه های استانبول را بشناسید Attractions of Istanbul )

 قاعدتا شهری که توانست گوی سبقت را از برترین شهر توریستی دنیا یعنی پاریس بدزدد حرف هایی در صنعت گردشگری خواهد داشت و این هرگز بی دلیل نخواهد بود .

قسمتی از این ماجرا به سیسات کلی کشور ترکیه بر میگردد که بطور کلی تمرکز زیادی بر صنعت گردشگری اعمال کرده است. اما جذابیت های استانبول : رود بسفر ، موزه ایاصوفیه ، قصر توپکاپی ، مسجد آبی یا مسجد سلطان احمد ، آب انبار باسیلیکا ، برج گالاتا ، کلیسای چورا استانبول ، میدان هیپدروم ، موزه باستان شناسی استانبول ، مسجد سلیمانیه ، مسجد رستم پاشا ، بازار ادویه استانبول ، موزه هنرهای ترکی ، قلعه یدیکوله

 جاذبه ها و بهترین مکان های گردشگری و توریستی شهر استانبول را به طورت جامع و دقیق به شما معرفی کرده و آن ها را در سامانه غزال پرواز کیش بررسی میکنیم .

قیمت بلیط چارتر هواپیما از تبریز به استانبول چند است ؟ Flight ticket from Tabriz to Istanbul )

پرواز هایی که از شهر تبریز به مقصد استانبول پرواز دارد هواپیمایی ایران ایرتور ، هواپیمایی معراج و هواپیمایی وارش است . قیمت بلیط لحظه آخری تبریز استانبول 450 هزار تومان است . مدت زمان پرواز استانبول به تبریز 2 ساعت و 50 دقیقه است .

 فروش بلیط چارتر هواپیما از تبریز به استانبول به تبریز با ارزان ترین قیمت و کامل ترین پروازها در سامانه غزال پرواز کیش

 

اصلی ترین اماکن توریستی استانبول کدام محله است ؟ About Istanbul Taksim Neighborhood )

محله تکسیم از محله هایی است که مرکز شهر استانبول از بابت بازدید و توریست پسند به حساب می آید ، بهترین هتل های استانبول ، بهترین رستوران های استانبول در منطقه تکسیم میباشند . شبها در این محله غالبا کنسرت های خیابانی کوچک برگذار میشود . و شما میتوانید تا نیمه شب از دستفروشان و غرفه های برند خریدتان را انجام دهید .

 توریستی ترین نقطه استانبول محله تکسیم میباشد ، فروش هتل و رنت خانه در محله تکسیم در سامانه قدرتمند غزال پرواز کیش

 

آیا برای بلیط لحظه آخری استانبول میتوان جایگاه صندلیمان را انتخاب کنیم ؟

اگر پروازی که خریداری میکنید چارتری باشد ، اکثر پروازهای این امکان را فراهم نکرده اند ولی پرواز هایی مثل ماهان ، ایران ایر و ... هم در پروازهای چارتری و هم در پروازهای سیستمی این خدمات را ارئه میدهند .


کم تاخیر ترین ایرلاین یا پرواز لحظه آخری استانبول مختص کدام ایرلاین ها میباشد ؟

اکثر پرواز های ایرانی که به خارج از کشور پرواز میکنند تاخیر چندانی ندارند ، ولی اگر بخواهیم به چند ایرلاین که به صورت روتین و مرتب پرواز دارند و تاخیر کمتری را شاهد هستیم هواپیمایی ماهان ، هواپیمایی ایران ایر ، هواپیمایی آسمان ، هواپیمایی تابان


چطور میتوانیم از بلیط آخرین لحظه ای یا دقیقه نودی استانبول مطلع شویم ؟

شما میتوانید با ثبت نام در سامانه ما و وارد کردن شماره همراه و ایمیلتان منتظر دریافت آخری تغیرات وارزانترین بلیط آخرین لحظه یا دقیقه نودی استانبول از جانب اپراتور های ما باشید .

فروش بلیط دقیقه نودی بلیط استانبول با ارزانترین قیمت فقط در سامانه ارزان و معتبر cheapoo.ir

پروازهای لحظه آخری استانبول به کدام فرودگاه این شهر پرواز میکنند ؟

در حال حاضر تمامی پروازهای ایرانی چه سیستمی چه چارتری و چه لحظه آخری به فرودگاه بین المللی استانبول پرواز دارند (نام دیگر این فرودگاه ، به فرودگاه جدید استانبول مشهور میباشد ) .

خرید بلیط لحظه آخری تهران به استانبول با ارزان ترین قیمت فقط از سامانه بزرگ و قدرتمند cheapoo.ir

پروازهایی که به صورت نان استاپ یا مستقیم بدون هیچ توقفی باز تهران به استانبول پرواز دارند کدامند ؟

ایرلاینهای ایرانی که به صورت مستقیم و بدون هیچ توققفی ار تهران به استانبول پرواز دارند ، ماهان ایر ، تابان ، ایران ایر ، قشم ایر ، آسمان ، کاسپین ، ایرتور ، آتا ایر می باشند ، ایرلاین های خارجی که به صورت مستقیم و بدون هیچ نشست یا توقفی از تهران به استانبول پرواز دارند شامل ، ترکیش ایرلاینز ، اطلس جت یا اطلس گلوبال ، پگاسوس میباشند .

 

آیا برای سفر به کشور ترکیه یا شهر استانبول نیازی به دریافت ویزا دارید ؟

خیر ، برای اتباع ایرانی برای سفر به کشور ترکیه بدون ویزا تا سقف سه ماه نیازی به دریافت ویزا یا روادید نمیباشد و لزوما بعد از گذشت سه ماه شما میبایست از کشور ترکیه به طور کامل خروج کنید .


آیا بعد از خرید بلیط هواپیما لحظه آخری نیازی به پرینت تیکت خود برای مراجعه به فرودگاه دارم ؟

لزوما خیر ، ولی در صورت داشتن پرینت تمامی مدارک سفرتان امنیت و آرامش بیشتری خواهید داشت ، پس در صورت امکان پرینت بلیط هواپیما ، فیش یا عوارض خروجی و هتلتان را در دست داشته باشید .


چند ساعت قبل برای پرواز تهران به استانبول بایستی در فرودگاه باشیم ؟

برای تمامی پروازهای بین المللی حداقل میبایست 3 ساعت قبل از ساعت پرواز در فرودگاه مستقر بود تا صدر صورت وجود هر گونه اشکال زمان کافی برای حل مشکلتا داشته باشید .


چه نوع کارت شناسایی برای سفر به استانبول نیاز داریم ؟

برای سفر به ساتانبول لازم است نسخه های اصلی موراد یاد شده را باید به همراه خود داشته باشید ، پاسپورت ، کارت ملی ، بیمه سفر ، بلیط هواپیما ، فیش عوارض خروج از کشور ، و در صورت امکان پرینت از بلیط هواپیما و رزرو جا 


قیمت بلیط چارتر استانبول

قیمت بلیط چارتر استانبول ثابت نبوده و معمولا از مبلغ 300 هزار تومان الی 2 میلیون تومان متغیر میباشد ، شما میتوانید ارزانترین قیمت بلیط استانبول را از سامانه cheapoo.ir خریداری کنید .

قیمت بلیط چارتر استانبول را در سامانه ارزان و قدرتمند cheapoo.ir کنترل نمائید .

ارزانترین بلیط چارتر استانبول برای چه تاریخ هاییست ؟

معمولا فصل های کم تردد و بخصوص زمستان ها آفر استانبول به بهترین شکل خود را نشان میدهد ، میتوانید در همین صفحه ارزانترین بلیط چارتری استانیول را خریداری کنید .


آیا برای سفر به استانبول نیاز به ویزا داریم ؟

خیر ، طبق قوانین ایرانیان برای سفر توریستی به ترکیه نیازی به دریافت ویزا ندارند و با داشتن بلیط هواپیما و بیمه مسافرتی میتوانند به مدت 90 روز در کشور ترکیه اقامت داشته باشند .

سریع ترین و ارزانترین تکنیک ها برای خرید و تهیه ویزا ترکیه در سامانه cheapoo.ir به شما ارائه خواهیم داد

درباره فرودگاه جدید استانبول

نام این فرودگاه به زبان استانبولی میشود İstanbul Yeni Havalimanı ، این فرودگاه بزرگترین فرودگاه جهان است و ظرفیت پذیرش مسافر به میزان 150 میلیون نفر را سالانه دارد ، کد یاتا این فرودگاه IST میباشد ، این فرودگاه در تاریخ 6 آوریل 2019 شروع به کار کرده و تمامی پروازهای فرودگاه آتاتورک به این فرودگاه انتقال یافته است .

درباره فرودگاه جدید استانبول بیشتر بدانید

درباره فرودگاه امام خمینی تهران

این فرودگاه در اردیبهشت سال 1383 شروع به کار کرده است و تمامی پروازهای خارجی فرودگاه مهرآباد به این فرودگاه انتقال داده شد ، این فرودگاه در شهر تهران است و مختص پروازهای برون مرزی میباشد ، گرناننده این فرودگاه سازمان هواپیمایی کشوری ایران است ، فاز یک پایانه مسافر بری فرودگاه امام خمینی ظرفیت جا به جایی 6/5 میلیون مسافر را سالانه دارد .

درباره فرودگاه امام خمینی بیشتر بدانید ما در سامانه cheapoo.ir تمام توضیحات را به شما خواهیم داد

کدام ایرلاین ها در مسیر تهران استانبول تهران پرواز دارند ؟

سامانه cheapoo.ir هر روزه در حال اضافه کردن خطوط پروازی خود به مقصد استانبول است ولی در حال حاضر پروازهایی که از ایران به مقصد استانبول پرواز دارند عبارتند از : هواپیمایی ماهان ، هواپیمایی ایران ایر ، هواپیمایی تابان ، هواپیمایی آتا ، هواپیمایی آسمان ، هواپیمایی ترکیش ایرلاینز ، هواپیمایی اطلس جت ، هواپیمایی پگاسوس ، هواپیمایی کیش ایر ، هواپیمایی ایرتور ، هواپیمایی زاگرس


ابزار پیشبینی قیمت بلیط هواپیما استانبول لحظه آخری چیست و چطور کار میکند ؟

ما در سامانه ی خودمان (cheapoo.ir) سعی کرده ایم ابزاری کاربردی برای حدس و پیشبینی قیمت بلیط هواپیما تمامی مسیرهای منتهی به استانبول قرار دهیم تا مسافرین بتوانند بر اساس تجربه ی ما بهترین قیمت بلیط هواپیما استانبول را تهیه کنند این از تکنیک های خرید ارزان بلیط هواپیما غزال پرواز کیش محسوب می گردد.

 اعتماد مسافرین به سامانه cheapoo.ir بخاطر این است که ما توانستیم ارزانترین بلیط  استانبول لحظه آخری را در تاریخ های مشخص پیشبینی کنیم

سریع ترین راه برای رزرو هتل استانبول چیست ؟

خوب همه چیز نشان میدهد که cheapoo.ir اولین ، قدرتمندترین و کامل ترین سامانه است برای فروش هتل های ارزان قیمت استانبول ، کافیست شما مقصدتان را انتخاب کنید تا ما میلیون ها هتل در نتیجه جستجویتان ظاهر شود و میتوانید بر اساس سلیقه و معیارهایتان از اباز رهای موجود در این سامانه استافده کرده و بهترین هتل را خریداری کنید ، کامل بودن سفرتان خرید پرواز + خرید هتل دیگر با سامانه غزال پرواز کیش پر استرس نخواهد بود !


cheapoo.ir کاملترین و ارزن ترین مرجع برای خرید و رزرو هتل استانبول با تضمین 100 درصد


قیمت بلیط هواپیما از تهران به استانبول به طور معمول چند است ؟

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما از تهران به استانبول 150 هزار تومان میباشد ، ما در سامانه cheapoo.ir ارزانترین پرواز مسیر استانبول را به فروش میرسانیم .

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما از تهران به استانبول فقط در سامانه ارزان و معتبر cheapoo.ir

قیمت بلیط هواپیما از استانبول به تهران چند است ؟

پایین ترین قیمت پرواز استانبول تهران 200 هزار تومان بوده است . با مراجعه به سامانه غزال پرواز کیش ارزانترین پرواز تهران را خریداری کنید .

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما از استانبول به تهران را از سامانه ارزان و معتبر cheapoo.ir خریداری کنید .

مدت زمان پرواز استانبول به تهران چند ساعت است ؟

مدت زمان پرواز استانبول به تهران 3 ساعت و 40 دقیقه است . قیمت بلیط استانبول به تهران 250 هزار تومان است .

مدت زمان پرواز استانبول به تهران 3 ساعت و 40 دقیقه است


اطلاعات دقیق درباره بلیط چارتر لحظه آخری استانبول به تهران 

پرطرفدار ترین نوع بلیط هواپیما برای مسیر استانبول بلیط چارتری است . قیمت بلیط چارتر لحظه آخری استانبول به تهران در سامانه cheapoo.ir فقط 250 هزار تومان است .

فروش ارزانترین پرواز و خرید ارزان قیمت بلیط چارتر لحظه آخری استانبول به تهران فقط در سامانه قدرتمند و برتر cheapoo.ir


بلیط رایگان استانبول به تهران چیست ؟

در بعضی مواقع سامانه cheapoo.ir برای مسافرین ویژه و پرتردد خود جوایزی در نظر میگیرد و یکی از این جوایز بلیط رایگان استانبول به تهران است .

فروش بلیط رایگان استانبول به تهران فقط در سامانه ارزان و قدرتمند cheapoo.ir


آیا بلیط رایگان تهران به استانبول وجود دارد ؟

یکی دریگر از مسیرهایی که سامانه غزال پرواز به عنوان تشویق و جایزه به مسافرین ویژه اش اهدا میکند بلیط هواپیما رایگان تهران به استانبول است .

خرید بلیط رایگان تهران به استانبول فقط در سامانه پرفروش و قدرتمند cheapoo.ir


بلیط لحظه آخری تهران به استانبول چیست ؟

برای خرید بلیط لحظه آخری تهران به استانبول کافیست بعد از مراجعه به سامانه cheapoo.ir فیلتر پرواز های لحظه آخری را فعال نمائید تا ارزانترین بلیط ها برایتان به نمایش در بیاید .

برای خرید بلیط لحظه آخری تهران به استانبول به سامانه قدرتمند و ارزانقیمت cheapoo.ir مراجعه نمائید .

چگونه از بلیط آفری تهران به استانبول با خبر شوم ؟

یکی از رایجترین و پرطرفدارترین نوع بلیط ها که مسافرین خوش شانس از آنها بهره میبرند بلیط آفری است که در بسیاری از مواقع بلیط آفر تهران به استانبول با قیمت 200 هزار تومان به فروش میرسد .

یکی از رایجترین بلیط های مورد علاقه مسافرین بلیط آفری تهران به استانبول است که ما در سامانه ارزان قیمت و قدرتمند cheapoo.ir به فروش میرسانیم .

خرید اینترنتی بلیط تهران به استانبول را چگونه انجام دهم ؟

این روزها اکثر مسافرین بلیط هواپیمای استانبول خود را به صورت خرید اینترنتی بلیط تهران به استانبول انجام میدهند . سامانه غزال پرواز کیش بزرگترین و ارزانترین سامانه فروس اینترنتی بلیط هواپیما است .

برای اینکه بتوانید بهترین خرید اینترنتی بلیط تهران به استانبول را انجام دهید به سامانه قدرتمند و ارزانقیمت cheapoo.ir مراجعه نمائید .

آیا خرید اینترنتی بلیط استانبول تهران به صرفه تر است ؟

برای اینکه بهترین و ارزانترین خرید اینترنتی بلیط استانبول تهران را انجام دهید با مشاورین سامانه cheapoo.ir در تماس باشید تا بهترین مشاوره را در این زمینه به شما دهند .

آسانترین و ارزانترین وبسایت برای خرید اینترنتی بلیط استانبول به تهران مراجعه به سامانه قدرتمند و معتبر cheapoo.ir است .

بلیط سیستمی تهران استانبول را چگونه میتوان خرید ؟

یکی از بلیط هایی که مسافرین تهران به استانبول راغب برای خرید هستند بلیط سیستمی تهران استانبول است . ما در سامانه cheapoo.ir ارزانترین پروازها و تیکتهای سیستمی را به فروش میرسانیم پروازهایی از جمله پرواز سیستمی ایران ایر ، پرواز سیستمی ماهان ، پرواز سیستمی قشم ایر ، پرواز سیستمی ترکیش ، پرواز سیستمی ایرتور ، پرواز سیستمی کیش ایر ، پرواز سیستمی پگاسوس

فروش بلیط سیستمی ماهان ، بلیط سیستمی ایران ایر ، بلیط سیستمی قشم ایر ، بلیط سیستمی آسمان برای بلیط سیستمی تهران استانبول در سامانه بزرگ و قدرتمند cheapoo.ir

جاذبه های توریستی شهر تهران کدامند ؟

روستای زرین دشت از جاذبه های گردشگری تهران ، روستای ابنیک ، روستای افجه ، روستای امامه از مکان های دیدنی ، آبشار کلوگان خنک ترین جاذبه گردشگرى تهران ، دربند ، باغ موزه های تهران ، کاخ موزه گلستان از جاذبه های گردشگری تهران ، کاخ سعدآباد، مشهورترین دیدنی تاریخی پایتخت ، کاخ نیاوران، انتخابی فوق العاده میان جاذبه های تهران ، برج میلاد ، باغ موزه نگارستان ، پارک آب و آتش یکی از بهترین مراکز گردشگری تهران ، پل طبیعت مدرن ترین دیدنی تهران ، باشگاه انقلاب، ورزش و تفریح در پایتخت ، باغ پرندگان و جاهای بکر اطراف تهران ، سافاری پارک وحشت چیتگر، ترسناک ترین جای تفریحی تهران ، اتاق فرار، فرصت تجربه هیجان در تهران ، 

 معرفی جاذبه های تهران ، زیباترین نقاط تهران ، بهترین هتل های تهران ، ارزانترین هتل های تهران ، بهترین رستوران های تهران ، بهترین مراکز خرید تهران ، بهترین مراکز تفریحی تهران در سامانه بزرگ ، جامع و ارزان قیمت cheapoo.ir

قوانین شهری استانبول چیست ؟

سرویسهای بهداشتی در ترکیه پولی بوده ، حداکثر زمان برای اتمام مراحل ازدواج در ترکیه 2 روزاست ، مصرف مشروبات الکلی در خیابان ممنوع است ، حضور بیش از سه ماه در ترکیه مستلزم اجازه رسمی از مقامات است ، اگر اقدام به فحشا و یا ایجاد آسیب های اجتماعی کنید اخراج خواهید شد.

بررسی قوانین مهم ترکیه و استانبول و باید و نباید هایی که باید در شهر استانبول تمامی گردشگران رعایت کنند تا متضرر نشوند در سامانه بزرگ ، جامع ، کامل و ارزانقیمت cheapoo.ir

ساعت کاری استانبول

روزهای کاری بانکها در استانبول از دوشنبه ها تا جمعه هاست . ساعت کاری بانکها در استانبول از ساعت 8:30 الی 13:00 و 13:30 الی 17:00 است . روزهای کاری ادارات دولتی از دوشنبه ها تا جمعه است . ساعت کاری ادارات دولتی از ساعت 8:30 الی 12:20 و ظهرها از ساعت 13:30 الی 17:30 است . روزهای کاری بازارها از دوشنبه تا شنبه است . ساعت کاری بازارها 9:30 الی 13:00 و 14:00 الی 19:00 شب است .

بررسی ساعات کاری استانبول ، ساعات بانک های استانبول ، ساعت بازارهای استانبول ، ساعت ارگان های دولتی استانبول در سامانه کامل و قدرتمند cheapoo.ir

استرداد بلیط تهران استانبول

به غیر از پروازهای چارتر استانبول ، برای استرداد و کنسل کردن پروازهای سیستمی استانبول میتوانید به جدول قوانین استرداد بلیط های سیستمی استانبول مراجعه نمائید . این جدول از پیش تعیین شده است و مسافرین میتوانند قبل از خرید بلیط هواپیمای خود آن را مشاهده کنند . برای کنسل یا استرداد بلیط چارتری تهران به استانبول شما بایستی با همکاران ما در واحد پشتیبانی تماس بگیرید .

در سامانه cheapoo.ir ، به غیر از پروازهای چارتر استانبول ، برای استرداد و کنسل کردن پروازهای سیستمی استانبول میتوانید به جدول قوانین استرداد بلیط های سیستمی استانبول مراجعه نمائید

پشتیبانی 24ساعته پرواز استانبول

در غزال پرواز کیش ما به صورت 24 ساعته و در تمامی ایام هفته حاضر به ارائه خدمت پشتیبانی به شما مسافرین گرامی هستیم . کافیست در صورت بروز مشکل با شماره پشتیبانی انتهای صفحه تماس بگیرید تا خدمات مورد نیاز به شما ارائه گردد .

در غزال پرواز کیش ما به صورت 24 ساعته و در تمامی ایام هفته حاضر به ارائه خدمت پشتیبانی به شما مسافرین گرامی هستیم . کافیست در صورت بروز مشکل با شماره پشتیبانی انتهای صفحه تماس بگیرید تا خدمات مورد نیاز به شما ارائه گردد .

آب و هوای استانبول

از اواخر آذر ماه فصل زمستان در استانبول شروع می گردد و ماه های بهمن و دی در این شهر ، سردترین ماه ها به شمار می روند ، در استانبول تابستان ها نه ندان گرم هستند و هواب گرم را فقط در ظهرها حس میکنید و در عین حال با شبهای خنک و دل پذیری روبه رو هستید .

بررسی بهترین آب و هوا و بدترین فصل های سفر به استانبول در سامانه ارزان cheapoo.ir

ایرلاین های بلیط تهران استانبول

ایرلاین هایی که در مسیر تهران به استانبول پرواز دارند عبارت اند از ؛ ماهان ، ترکیش ، قشم ایر ، پگاسوس ، تابان ، آسمان ، ایران ایر ، ایرتور ، کیش ایر ، زاگرس . 

بررسی ایرلاین های بلیط تهران استانبول فقط با چند کلیلک در سامانه بزرگ و ارزان قیمت cheapoo.ir

قیمت بلیط سیستمی تهران استانبول

قیمت بلیط سیستمی در مسیر تهران به استانبول برای هر پرواز متغیر بوده و بسته به شرایط تاریخی و نوع خدماتی که ایرلاین ها ارائه میدهند هر ایرلاین نرخ مختص به خود را به فروش میرساند .

پایین ترین قیمت بلیط سیستمی تهران استانبول فقط در سامانه بزرگ و قدرتمند cheapoo.ir

قیمت بلیط چارتر تهران استانبول

قیمت بلیط چارتر تهران استانبول به طور معمول در سامانه cheapoo.ir قیمت 350 هزار تومان میباشد ، اما این قیمت ثابت نبوده و برای دریافت ارزانترین قیمت بلیط تهران استانبول بهتر است به صورت لحظه ای پرواز خود را کنترل نمائید .

ارزانترین قیمت بلیط چارتر تهران استانبول را فقط از سامانه ارزان و قدرتمند cheapoo.ir خریداری کنید .

بهترین پرواز بلیط تهران استانبول

اگر میخواهید بهترین ایرلاینی که در مسیر تهران استانبول پرواز دارد کدام است ، باید بگوییم از نظر سامانه cheapoo.ir و بررسی تمامی حالات یک پرواز بهترین پرواز ماهان است .

بهترین پرواز بلیط تهران استانبول فقط در سامانه cheapoo.ir


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.