چرا ما باید بلیط هواپیما را اینترنتی بخریم !؟

بعضی از افراد فکر می‌کنند برای رزرو بلیط پروازهای داخلی باید به سراغ آژانس‌های مسافرتی رفت و امکانی برای خرید مستقیم بلیط هواپیما وجود ندارد و از طرف دیگر قیمت بسیاری از مسیرهای پروازی هم بالا است. از سوی دیگر شاید عده‌ای معتقد باشند خرید مستقیم بلیط پروازهای داخلی فرآیندی پردردسر است و بدتر اینکه برای خرید بلیط از ایرلاین ها کار بسیار مشکلی است.

امروزه سفر با هواپیما، شکلی نرمال ، سریع و راحت برای طی کردن مسیرهای متفاوت است. سفر چه تفریحی باشد و چه بیزینسی ، همه دل‌شان می‌خواهد سریع ، راحت و بدون دغدعه به مقصد برسند. با توسعه‌ی صنعت هوانوردی، سفرهای هوایی روز به روز راحت‌تر و امن‌تر می‌شوند. علاوه بر موضوع پرواز،  خرید بلیط نیز این روزها بسیار ساده و راحت شده است. شما می‌توانید ظرف چند کلیک و طی چند دقیقه، بلیط برای سفر موردنظرتان را بخرید. کافی است یک سامانه‌ی معتبر پیدا کنید تا از این به بعد، همه چیز به سرعت و سادگی پیش برود.

 از مهم‌ترین موضوع های  خرید اینترنتی بلیط هواپیما این است که شما ملزم  نیستید برای  تصمیم‌تان برای سفر و یا رفتن به ماموریتی کاری که به‌طور ناگهانی بر دوش  شما گذاشته شده است، درگیر دردسرهای خرید بلیط هواپیما بشوید. همه‌ی افردی که خرید آفلاین بلیط هواپیما را از آژانس‌های مسافرتی تجربه کرده‌اند، می‌دانند که خرید بلیط هواپیما، چه تلفنی و چه با حضور در آژانس، چه دردسرها و درگیری‌هایی را برای‌شان به همراه خواهد داشت. سوای تلف شدن وقت و از دست دادن فرصت‌های بهتر در این نوع خرید، ممکن است به نتیجه‌ی دلخواه و مد نظرتان هم نرسید. درست است که همه‌ی سامانه‌های آنلاین خرید بلیط هواپیما، آنقدرها مورد اعتماد نیستند و خصوصن در خرید بلیط چارتر، باید خیلی بیش‌تر از این‌ها مراقب بود، اما سامانه‌ی غزال پرواز کیش  نه تنها امنیت خرید اینترنتی بلیط هواپیماسیستمی و چارتر – را برای شما تامین می‌کند، بلکه در طول مدت زمان سه سالی  که از فعالیت‌اش می‌گذرد، توانسته امتحان خود را در جلب رضایت کاربرانش در فرآیند خرید اینترنتی بلیط هواپیما هم به خوبی پس بدهد.

یکی از  مزیت‌های سامانه‌ی چیپو این است که شما با هر دستگاهی که در اختیار داشته باشید و با داشتن اینترنت می‌توانید در هر مکان و زمانی، قصد سفر و یا ماموریت کاری پیش‌آمده‌تان را با خرید اینترنتی بلیط هواپیما عملی کنید. این سامانه، کاملا با تلفن همراه سازگار بوده و علاوه بر آن، تجربه‌ی کاربری بی‌نظیری هم دارد و خرید اینترنتی بلیط هواپیما را به تجربه‌ای لذت‌بخش برای شما بدل می‌کند.

زمانی‌که شما برای خرید بلیط هواپیما، به آژانس هواپیمایی مراجعه می‌کنید دست و پای‌تان برای انتخاب بهترین پرواز مورد نظرتان، بسته است. فرآیند برای‌تان گنگ است و اطلاع دقیقی از این‌که گزینه‌ی بهتری برای‌تان وجود دارد یا خیر، ندارید. آن‌جه در خرید اینترنتی بلیط هواپیما، به نفع شما تمام می‌شود، دقیقن همین امکان بررسی و مشاهده‌ی همه‌ی پروازها است. با استفاده از سامانه‌ی آنلاین خرید اینترنتی بلیط هواپیما، شما امکان فیلتر کردن نتیجه‌های جستجوی‌تان را هم دارید و می‌توانید با توجه به کلاس پروازی و زمان پرواز، نتیجه‌ها را محدود کنید تا فقط، آن‌هایی برای‌تان نمایش داده بشوند که از نظر زمان و قیمت، مطابق نظرتان باشند.

استرداد بلیط هواپیما

در پاسخ به سوالی که همین حالا مطرح شد، ذکر چند نکته لازم به نظر می‌رسد: اول این‌که باید بدانیم که استرداد بلیط هواپیما، در مورد بلیط‌های سیستمی رایج و آسان‌تر است، اما این مطلقن استرداد بلیط چارتر را نقض نمی‌کند و در مواردی که با توجه به قوانین کنسلی بلیط چارتر است، می‌شود این نوع از بلیط هواپیما را هم پس از فرآیند خرید اینترنتی بلیط هواپیما کنسل کرد و اما نکته‌ی بعدی هم این است که در خرید اینترنتی بلیط هواپیما، شما دیگر دردسر تماس‌های پی‌در‌پی را برای کنسل کردن بلیط‌تان نخواهید داشت. به این ترتیب، در صورت بروز مشکل و یا مسئله‌ای در برنامه‌ی سفرتان، می‌توانید به راحتی، بلیط سیستمی مورد نظرتان را که از همان سامانه و با فرآیند خرید اینترنتی بلیط هواپیما انجام داده‌اید، مطابق قوانین کنسلی هر ایرلاین و تنها با چند کلیک استرداد کنید.

بد نیست بدانید که در چنین سیستمی، وجه شما بین 10 دقیقه تا نیم ساعت بعد، مطابق با قوانین جریمه‌ی کنسلی در حساب‌تان خواهد بود. در نهایت، شما نه تنها این مکان را دارید که با خرید اینترنتی بلیط هواپیما، در هر زمان و مکانی، بلیط هواپیما را به مقصد مورد نظرتان خریداری کنید، بلکه در صورتی که برای‌تان مشکلی پیش بیاید هم، راه برای استرداد بلیط را دارید. استردادی که به صورت اینترنتی، مثل خرید اینترنتی بلیط هواپیما، ظرف کم‌ترین زمان و بدون تلف شدن وقت و انرژی‌تان انجام خواهد شد. در سامانه‌ای مثل چیپو ، شما امکان ارتباط متقابل با تیم پشتیبانی را هم دارید و پشتیبانی 24 ساعته‌ی این سامانه، در هر زمان و مکانی، پاسخگوی شما و پیگیر مشکلات و مسایلی خواهد بود که برای‌تان پیش آمده است.


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.