بلیط هواپیما لحظه آخری

بلیط هواپیما ارزان لحظه آخری

در مورد رزرو بلیط هواپیما لحظه آخری طی چند سال گذشته وب سایت های زیادی شروع به فعالیت کرده اند ، بلیط هواپیما به دو صورت سیستمی و چارتری تقسیم می شود. پروازهای سیستمی پروازهایی هستند که مستقیما از سیستم ایرلاین مربوطه صادر می شوند اما پروازهای چارتری پروازهای هستند که از سیستم شرکتهای چارترکننده که صندلی های پرواز را از ایرلاین پیش خرید کرده است صادر می شود. غزال پرواز کیش وب سایت است که تمام این پروازها را جستجو و در اختیار شما قرار می دهد.


پروازهای سیستمی

آیا می دانید تفاوت پروازهای سیستمی و چارتری برای مسافرین چیست؟ پروازهای سیستمی مطابق بخشنامه ایرلاین ها کنسل و استرداد می شوند اما پروازهای چارتری مطابق شرایط و مقررات چارترکننده است و بعد از پرواز غیر قابل کنسل و استرداد می باشد. تفاوت دیگر بلیط چارتری و سیستمی در قیمت بلیط کودک است. در پروازهای چارتری معمولا قیمت بلیط کودک بزرگتر از 2 سال مانند بزرگسال محاسبه می شود.


پرواز های چارتری چیست ؟

زمانیکه مسیری پرتردد باشد (مانند بلیط چارتری تهران به مشهد) آژانس های مسافرتی برای برنامه ریزی تورهایشان با شرکت های هواپیمایی قرارداد می بندند که همه یا بخشی از صندلی های پرواز را به صورت هفتگی بفروشند. در برخی مواقع شرکت های بزرگ نیز که کارمندانشان در مسیری خاص پرسفر هستند اقدام به چارتر کردن پرواز می کنند.


بلیط هواپیما چارتر ارزان

بلیط هواپیما چارتر ارزان کی پیدا می شود؟ پاسخ ساده است. زمانیکه پروازها به اندازه کافی بلیط نفروخته باشند و خالی باشند قیمت ها کاهش می یابد تا مسافرین ترغیب به بلیط هواپیما لحظه آخری شوند. ِچیپو به صورت لحظه ای ارزانترین پروازها را جستجو می کند و نمایش می دهد. همچنین روزانه در چهار نوبت پروازهایی به صورت پیشنهاد ویژه ارائه می شوند که به مدت محدودی تخفیف بیشتری دارند.

چیپو برای اولین بار کاملترین اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما را ارائه کرد که مسافرین توانستند یکجا تمام بلیط های سیستمی و چارتری را جستجو کنند و با ارزانترین قیمت بخرند. شما هم می توانید این اپلیکیشن را برای تلفن همراه اندروید یا iOS خودتان دانلود و نصب کنید.


برای رزرو آسانتر بلیط هواپیما لحظه آخری چه باید کرد ؟

برای رزرو آسان و ارزان بلیط هواپیما از قسمت بالای این صفحه استفاده کنید. فرودگاه یا شهر مبدا و مقصد خود را وارد کنید، تاریخ رفت و برگشت خود را انتخاب کرده و در نهایت بعد از انتخاب تعداد نفرات، بر روی دکمه‌ی جست و جو کلیک کنید و رزرو بلیط هواپیمای خود را انجام دهید.


مزایای رزرو بلیط هواپیما لحظه آخری از cheapoo.ir چیست ؟

سفر با هواپیما و بخصوص تهیه بلیط می تواند پر دغدغه باشد. معمولا افرادی که با هواپیما سفر می کنند از قشر خاصی هستند و دغدغه های مخصوص به خود را دارند. سرعت و راحتی در انجام فرآیند خرید معمولا یکی از این دغدغه هاست. با اپلیکیشن غزال پرواز می توانید در کمترین زمان و براحتی هرچه تمام تر نسبت به بلیط هواپیما لحظه آخری از مبدا به مقصد دلخواه خود اقدام کنید و همینطور از آفرها و تخفیف های ویژه غزال پرواز کیش استفاده کنید.


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.